CALTHA - Prírodná kozmetika

DEZODORATNY CALTHA

Dezodoranty Caltha neobsahujú hliník. Sú prírodné, fuknčné a voňavé. Dezodoranty boli pol roka testované športovcami.

NAKUPOVAŤ

Prírodné dezodoranty obsahujú iba ingrediencie, ktoré sú v zozname spoločnosti Ecocert, spoločnosti certifikujúci BIO a prírodnú kozmetiku. Neupchávajú póry a nebránia prirodzenému fungovanie tela. Dokážu však pohlcovať nepríjemný pach a obmedzovať potenie. Koža naďalej krásne dýcha a odvádza škodlivé látky z tela preč.

Dezodoranty Caltha neobsahujú hliník. Sú prírodné, fuknčné a voňavé. Dezodoranty boli pol roka testované športovcami.

Prírodný dezodorant Caltha - FRESH

Prírodný dezodorant FRESH značky Caltha obsahuje iba ingrediencie, ktoré sú v zozname spoločnosti Ecocert, spoločnosti certifikujúci BIO a prírodnú kozmetiku. Neupcháva póry a nebráni prirodzenému fungovanie tela. Dokáže však veľmi dobre pohlcovať nepríjemný pach a obmedzovať potenie. Koža stále krásne dýcha a odvádza škodlivé látky z tela preč. Dezodorant neobsahuje hliník a bol pol roka testovaný športovcami.

Dezodorant Caltha - FRESH značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Prírodný dezodorant Caltha - CITRUS

Prírodný dezodorant CITRUS značky Caltha obsahuje iba ingrediencie, ktoré sú v zozname spoločnosti Ecocert, spoločnosti certifikujúci BIO a prírodnú kozmetiku. Neupcháva póry a nebráni prirodzenému fungovanie tela. Dokáže však veľmi dobre pohlcovať nepríjemný pach a obmedzovať potenie. Koža stále krásne dýcha a odvádza škodlivé látky z tela preč. Dezodorant neobsahuje hliník a bol pol roka testovaný športovcami.

Dezodorant Caltha - CITRUS značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Prírodný dezodorant Caltha - SWEET

Prírodný dezodorant SWEET značky Caltha obsahuje iba ingrediencie, ktoré sú v zozname spoločnosti Ecocert, spoločnosti certifikujúci BIO a prírodnú kozmetiku. Neupcháva póry a nebráni prirodzenému fungovanie tela. Dokáže však veľmi dobre pohlcovať nepríjemný pach a obmedzovať potenie. Koža stále krásne dýcha a odvádza škodlivé látky z tela preč. Dezodorant neobsahuje hliník a bol pol roka testovaný športovcami.

Dezodorant Caltha - SWEET značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Kúpte si prirodzenú krásu

Na našom e-shope nájdete kompletný sortiment ručne pripravených výrobkov prírodnej kozmetiky značky Caltha.


NAKUPOVAŤ