CALTHA - Prírodná kozmetika

KRÉMY CALTHA

Prírodná kozmetika Caltha kladie veľký dôraz aj na krémy. Starostlivosť o pokožku je dôležitá počas celého roka, či vonku praží slnko, alebo straší mráz. Krémy Caltha sú ideálne do každého počasia.

NAKUPOVAŤ

Všetky krémy sú vyrábané z olejov prvotriednej kvality, ktoré sa lisujú za studena. Preferované sú tie od BIO dodávateľov. Správne zvolený krém dokáže pomôcť s rôznymi kožnými problémami, od akné, cez ekzémy, až po príliš suchú pokožku. Aj druhá dôležitá zložka - voda - je starostlivo vyberaná. Má vysoký obsah minerálov, je chemicky nezávadná a neošetrená.

Citrusový krém

Určený primárne pre mastnú a citlivú pleť, ktorú ošetruje a hydratuje. Vláčnosť zabezpečuje predovšetkým olej z marhuľových jadier, ktorý navyše pokožku chráni vonkajšími vplyvmi. Olej z kukuričných klíčkov taktiež pomáha mastnej pokožke, dokáže ju ochrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia, vysoký podiel vitamínu E a koenzýmu Q10. Tretia významná zložka - hroznový olej - zvyšuje pružnosť pokožky, dodáva jej zdravý vzhľad a farbu.

Citrusový krém značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Klinčekový krém

Vhodný pre problematickú pleť, ktorú trápia ekzémy a akné. Sezamový a tekvicový pomáhajú čistiť póry, čím pokožke dodávajú mladistvý vzhľad. Odstraňujú nečistoty a pleť regenerujú a oživujú. Veľmi cenený je aj obsiahnutý jojobový olej, známy pre svoje hydratačné účinky. Pokožku zvláčňujú taktiež olej z marhuľových jadier a aloe vera gél. Klinček, levanduľa a čajovníkový olej pôsobia na pokožku pozitívne a upokojujúco. Potláčajú nečistoty, infekcie a pokožku regenerujú.

Klinčekový krém značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Ružový krém

Ideálne riešenie pre suchú, až veľmi suchú pleť. Dokáže ju spoľahlivo hydratovať a viazať v nej vlhkosť, čím odďaľuje jej starnutie a udržiava mladistvý vzhľad. Výborne sa vstrebáva. Mandľový a avokádový olej v ňom sa starajú o krásny vzhľad pokožky, ktorá je vďaka ním zásobovaná vitamínmi a minerálmi. Proti suchej pokožke pôsobí aj bambucké maslo, ktoré ju zvláčňuje a napomáha jej prirodzenému fungovaniu. Obsahuje výťažok z pravej damascénskej ruže, ktorá má upokojujúce účinky na psychiku.

Ružový krém značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Ryžový krém s koenzýmom Q10

Prírodný krém určený najmä pre citlivú a suchú pokožku. Prítomnosť koenzýmu Q10 napomáha prirodzenému imunitnému systému kože, chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Ryžový olej s veľkým množstvom mastných kyselín vracia pleti mladistvý vzhľad, revitalizuje a pomáha v boji proti tvorbe vrások. Ďalšou dôležitou súčasťou tohto krému je pupalkový olej, ktorý posilňuje pružnosť pleti, čím jej dodáva zdravý vzhľad.

Ryžový krém s koenzýmom Q10 značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Krém s kyselinou hylaurónovou

Dokonale hydratuje pokožku, no pritom ju nerobí mastnou. Ide o tzv. "elixír mladosti", nakoľko účinne bojuje proti vráskam, vyhladzuje nečistoty a pleti dodáva mladistvý vzhľad. Argánový olej a olej z marhuľových jadier dodajú pokožke vláčnosť, zdravú farbu a pružnosť. Skvalen napomáha regenerácii kožných buniek, čím rovnako odďaľuje ich predčasné starnutie.

Krém s kyselinou hylaurónovou značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Krém so šípkovým olejom

Vyživujúci krém, vhodný pre poškodenú a citlivú pokožku, rovnako aj mladé mamičky. Napomáha v boji proti tehotenským jazvám a striám. Hydratuje a obnovuje pokožku, dodáva jej pružnosť a silu, obnovuje bunky a chráni ich pred ďalším poškodením. Šípkový olej obsahuje vysoký podiel kolagénu, ktorý prispieva k prirodzenej elasticite pokožky. Ďalšie prísady, ako napríklad olej z pšeničných klíčkov a jojobový olej odbúravajú nečistoty a toxíny a chránia pleť pred vonkajšími vplyvmi.

Krém so šípkovým olejom značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Kúpte si prirodzenú krásu

Na našom e-shope nájdete kompletný sortiment ručne pripravených výrobkov prírodnej kozmetiky značky Caltha.


NAKUPOVAŤ