CALTHA - Prírodná kozmetika

PRÍRODNÉ MYDLÁ CALTHA

Ručné vyrábané produkty Caltha zo srdca Moravy s prírodným jadrom prospievajú ľudskému zdraviu a blahodárne pôsobia ako na ľudskú pokožku tak aj na ich psychiku. Všetky ingrediencie sú prvotriednej kvality a veľký dôraz sa kladie na ich pôvod. Neobsahujú žiadne chemické konzervanty.

NAKUPOVAŤ

Prírodné mydlá z rady Caltha sú charakteristické tým, že neobsahujú žiadne chemické prísady, ich zloženie je čisto na prírodnej báze. Zároveň oplývajú príjemnou vôňou a krásnym zovňajškom. Žiadne dva kusy nemajú identický dizajn, vzor - dôležitou ingredienciou pri ich tvorbe je aj fantázia.

Takéto čisté produkty s prírodným jadrom prospievajú ľudskému zdraviu. Všetky ingrediencie sú prvotriednej kvality, veľký dôraz sa kladie na ich pôvod. Žiadne chemické konzervanty. Mydlá Caltha blahodárne vplývajú ako na ľudskú pokožku, tak na psychiku. Účelovo volené kombinácie poctivých prírodných ingrediencii majú za následok odstránenie kožných problémov, revitalizáciu a regeneráciu organizmu.

Badián a čierne uhlie

Toto príjemne, pendrekovo voňajúce mydlo je určené pre všetky typy pleti, vďaka svojim čistiacim účinkom ho ocenia najmä ľudia s kožnými problémami. Čierne uhlie hĺbkovo čistí pokožku, zároveň ju aj regeneruje a osviežuje. Badián môže mať pozitívny vplyv na vašu náladu, jeho príjemná vôňa dokáže zahnať stres a úzkosť. Vďaka obsahu kakaa má mydlo aj blahodárne účinky.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Badián a čierne uhlie značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Bahno z Mrtvého mora

Extrakt bahna z Mŕtveho mora má výrazné čistiace a peelingové účinky, čo ocenia najmä ľudia s problematickou pokožkou. Tieto výťažky ďalej obsahujú množstvo dôležitých minerálov, ktoré prečisťujú póry, odstraňujú odumreté bunky, povzbudzujú metabolizmus, regenerujú pokožku a dodávajú jej mladistvý vzhľad. Rozmarín v mydle mu dodáva príjemnú vôňu, zároveň prekrvuje pokožku, dodáva jej zdravú farbu, odstraňuje napätie a pozitívne vplýva aj na psychiku.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Bahno z Mrtvého mora značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Citrónová tráva, chlorela a spirulina

Liečebné účinky citrónovej sú známe už dlhé stáročia. Považuje sa za silný antioxidant, ktorý spomaľuje starnutie kože a dodáva jej mladistvý vzhľad. Sladkovodné riasy chlorela a spirulina sú zdrojom chlorofylu a veľkého množstva vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok. Vyživujú kožu a pôsobia ako štít pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Účinne napomáhajú v boji proti rôznym druhom ekzému a akné.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Citrónová tráva, chlorela a spirulina značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Citrusové "Poppy seed"

Citrusové extrakty napomáhajú pri koncentrácii, dokážu človeka osviežiť a nabudiť k ďalšej aktivite. Mydlo je teda vhodné pre ľudí, ktorí pociťujú duševnú únavu. Môže byť nápomocný pri bolestiach hlavy a problémoch s dýchacími cestami. Semiačka maku pokožku čistia a spevňujú, ich peelingový efekt ju dokáže efektívne prekrviť.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Citrusové "Poppy seed" značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Citrusy, pepermint a pantenol

Osviežujúce účinky citrusov a mäty sa snúbia s unikátnou schopnosťou pantenolu dodať pokožke potrebnú vlahu a jemnosť. Všetky zložky navyše blahodarne pôsobia na ľudskú psychiku, dokážu človeka stimulovať, prebudiť a opäť naštartovať. S týmto mydlom bude vaša pokožka hydratovaná a svieža.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Citrusy, pepermint a pantenol značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Klinčeky a škorica

Ideálne prírodné mydlo pre ľudí pod stresom. Jeho zloženie blahodarne vplýva na duševnú rovnováhu, dokáže človeka upokojiť a pomáha pri koncentrácii. Škoricové zložky a klinčekový olej skvelo upokojujú svrbiacu pleť. Na nezaplatenie je aj v mydle obsiahnutý mandľový olej, plný vitamínov a minerálov, ktoré pomôžu pokožke zregenerovať a dodajú jej potrebné živiny.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Klinčeky a škorica značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Káva a kakaové maslo

Krásne voňajúce mydlo rozhýbe telo i ducha. Dve hlavné zložky dodávajú človeku pozitívnu energiu, stimulujú náladu a povzbudzujú ho k aktivite. Navyše bojujú proti tuku, ktorý sa usadzuje pod pokožkou, čiže jej dodávajú zdravý, prirodzený vzhľad. Čistiaci účinok kávy v kombinácii s horčíkom a železom z kakaa posilňujú pružnosť pokožky a vyživujú ju.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Káva a kakaové maslo značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Konope a harmanček

Regeneračné účinky tohto mydla ho predurčujú najmä ľuďom s problematickou pokožkou. Konopný olej lisovaný za studena má výrazné blahodárne účinky pri boji proti akné či zápalom. Olej kožu vyživuje a napomáha jej prirodzenej regeneračnej schopnosti. Harmanček a výťažok zo zeleného čaju dodávajú mydlu krásnu vôňu, potláčajú podráždenie pokožky.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Konope a harmanček značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Konvalinka a spirulina

Výťažok z konvalinky a riasy spirulina pokožku povzbudzuje a regeneruje. Príjemná vôňa bylinky navyše dokáže človeku zlepšiť náladu, stimuluje ho k fyzickej aj psychickej aktivite a dodáva mu silu. Spirulina pokožku dôkladne vyživuje a pomáha pri ochoreniach, akými sú napríklad akné, či ekzém.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Konvalinka a spirulina značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Levanduľa a avokádový olej

Levanduľový extrakt pôsobí upokojujúco, no zároveň vyživuje a chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka avokádovému oleju vplýva mydlo blahodarne na suchú a zapálenú pokožku, pomáha obnovovať bunky a celkové zdravie kože.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Levanduľa a avokádový olej značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Mydlo s lufou

Mydlo s obsahom pevného pletiva popínavej rastliny lufa, ktorá pochádza z Indie a Blízkeho východu. Práve ono je výborným masážnym prostriedkom. Navyše obsah medovky, chlorely a spiruliny dodáva mydlu vyživujúce a regeneračné účinky, ktoré ocenia najmä ľudia s kožnými problémami.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Mydlo s lufou značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Mäta a chlorela

Toto prírodné mydlo je vhodné pre mastnejšiu pokožku. Mäta v ňom totiž čistí póry, pomáha ich regenerácii a kožu povzbudzuje. Rovnako stimuluje aj psychiku človeka, tlmí podráždenosť a stres a zlepšuje náladu. Chlorela je úžasným zdrojom množstva vitamínov a minerálov, rovnako aj chlorofylu. Čiastočky ílu v mydle pomáhajú odstraňovať odumretú kožu a majú peelingový efekt.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Mäta a chlorela značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Med a ovsené vločky

Toto prírodné mydlo je vhodné pre mastnejšiu pokožku. Mäta v ňom totiž čistí póry, pomáha ich regenerácii a kožu povzbudzuje. Rovnako stimuluje aj psychiku človeka, tlmí podráždenosť a stres a zlepšuje náladu. Chlorela je úžasným zdrojom množstva vitamínov a minerálov, rovnako aj chlorofylu. Čiastočky ílu v mydle pomáhajú odstraňovať odumretú kožu a majú peelingový efekt.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Med a ovsené vločky značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Medovka, chlorela a spirulina

Toto čistiace, regeneračné a upokojujúce mydlo je ideálne najmä pre ľudí s problematickou pleťou. Sladkovodné riasy chlorela a spirulina zásobujú pokožku veľkým množstvom zdraviu prospešných látok, napomáhajú pri starostlivosti o problémovú pokožku so sklonmi k akné či ekzémom. Medovka upokojuje nervy v pokožke, zároveň dodáva mydlu príjemnú vôňu.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Medovka, chlorela a spirulina značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Mydlo z kozieho mlieka

Kozie mlieko je bohatým zdrojom zdraviu prospešných látok. Vitamíny, minerály, kyselina a koenzým Q10 pokožku vyživujú, chránia a regenerujú. Používanie tohto mydla vašu pokožku prekrvuje a hydratuje, čo sú dôležité faktory pre jej zdravý a prirodzený vzhľad. Používanie tohto mydla ocenia najmä jednotlivci so suchou, citlivou a vo všeobecnosti problematickou pokožkou.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Mydlo z kozieho mlieka značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Pomaranč a bambucké maslo

Pomarančový extrakt v mydle je kľúčom k čistej pokožke - pomáha obnovovať kožné bunky, sťahovať rozšírené žilky a pleť dôkladne prečisťuje. Blahodarný vplyv na kožu má aj bambucké maslo, ktoré ju zvláčňuje a zjemňuje. Obe tieto nosné zložky prispievajú ku krásnej pokožke so zdravou farbou a pružnosťou.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Pomaranč a bambucké maslo značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Škorica a med

Dve aromatické zložky majú za následok krásne voňajúce mydlo. Med v ňom pokožku dokonale hydratuje a čistí, zároveň ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Škorica vašu pokožku vyživuje, dokáže prispieť k uvoľneniu organizmu a celkovej relaxácii. K zvláčňujúcim účinkom mydla prispieva aj kakaové maslo, ktoré dokáže oživiť suchú pokožku a bráni jej predčasnému starnutiu.

Ručne vyrábané prírodné mydlo Škorica a med značky CALTHA nájdete aj v našej ponuke.

Kúpte si prirodzenú krásu

Na našom e-shope nájdete kompletný sortiment ručne pripravených výrobkov prírodnej kozmetiky značky Caltha.


NAKUPOVAŤ